logo3.png

Останнє життя

Рейтинг:
В наявності (13 шт)
84 грн
Поділитись
Артикул 541923
Автор Алієв Октай
Видавництво Саміт-книга
Кількість сторінок 166
Палітурка М'яка матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Кожна людина, долаючи життєвий шлях, задає собі безліч питань: як стати щасливим, повернути втрачене здоров'я, створити міцну сім'ю, залишити після себе повноцінне потомство? Саме ці питання спонукають її отримувати нові знання та постійно шукати інформацію, яка допоможе зробити життя якіснішим та комфортнішим.
Ця книга написана у жанрі самопізнання, вона відповідає на багато питань, які сьогодні хвилюють людство. У ній автор намагається поєднати науковий підхід і духовне знання, використовуючи їх для осягнення основних життєвих процесів. Примушує замислитися на власним способом життя і над тим, що його формує. Розповідає, як можна позитивно впливати на перебіг подій і якісно змінювати своє життя.
Відкрийте і Ви для себе ці знання, які подарують Вам безмежні можливості!
Це видання поглиблює систематизовані знання про людину в сучасних умовах глобалізації як важливої складової життя.
Книга стане підмогою для наукових і практичних працівників у сфері соціального життя державної та громадської організації, викладачів ВНЗ, науковців, працівників, правників, медиків, істориків, економістів, політологів, студентів, аспірантів і докторантів, а також усіх, хто цікавиться цими проблемами.


ISBN 978-617-7182-72-5
Рік 2015
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо