logo3.png
Павло Шандрук. Вереснева кампанія 1939 року

Павло Шандрук. Вереснева кампанія 1939 року

Рейтинг:
В наявності (2 шт)
99 грн
Поділитись
Артикул 548506
Автор Середницький Ярослав
Видавництво Мандрівець
Серія Невідома Україна мілітарна
Кількість сторінок 192
Палітурка тверда
Підрубрика Історія України
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Офіційна анотація
Керівник Генштабу армії УНР на еміграції генерал Павло Шандрук у 1938 році закінчив Вищу військову школу у Варшаві. У 1938–1939 роках став контрактовим підполковником, пізніше полковником Війська Польського. Він досконало знав передвоєнне військове становище Польщі й "миролюбну" політику Адольфа Гітлера та Іосіфа Сталіна, а також події Німецько-польської війни.
Книга відкриває надзвичайно цікаві й малознайомі українським читачам сторінки цієї війни – так званої Вересневої кампанії 1939 року. Совєцькі штампи подавали події як "швидку ганебну поразку Польщі від Німеччини й вступ СССР у війну для захисту братніх українського і білоруського народів". Насправді жовніри, офіцери і генерали Війська Польського героїчно билися з переважаючими силами німецького і совєцького агресорів. Кожен із них, а також бойові операції, передусім ті, в яких брав участь П. Шандрук, заслуговують якнайширшого опису.
Докладно розглянуто гібридну гітлерівську війну "за звільнення німців від гніту й приниження" в Чехословаччині й Польщі, а також сталінську боротьбу "за звільнення трудящих від гніту поміщиків і капіталістів". Німецько-совєцьким Пактом від 23 серпня 1939 року Польщу поділили брунатні та червоні агресори.
Тодішня пасивність і "стурбованість" Європи повторилася щодо України в 2014–2016 роках. Владімір Путін пішов шляхом своїх царських і совєцьких попередників у справі захисту "русскоязичного насєлєнія" та "собіранія зємєль".


Книга в якій не заангажовано розкрито події Вересеневої Кампанії 1939 року на чолі з керівником  армії УНР П. Шандаруком. У  книзі знято завісу з радянської верхівки.ISBN 978-966-634-951-7
Рік 2016
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо