logo3.png
Павло Скоропадський. Спогади. Кінець 1917 - грудень 1918

Павло Скоропадський. Спогади. Кінець 1917 - грудень 1918

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
165 грн
Поділитись
Підрубрика Історія України, Публіцистика, Мемуари
Видавництво Наш Формат
Кількість сторінок 480
Палітурка Тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Видання «Скоропадський. Спогади 1917-1918» підготувала група фахівців Інституту археографії Академії наук. Текст спогадів Гетьмана подано мовою оригіналу, з коментарями, ґрунтовною післямовою і анотованим покажчиком імен, а примітки та усі технічні дані - українською.  

Йшов четвертий рік світової війни. Втомлений подіями генерал-лейтенант російської імператорської армії Павло Петрович Скоропадський, нащадок старовинного старшинського прізвища, ще не знав, що стане гетьманом незалежної Української Держави. Епоха змін, яку самовбивчо наближали революціонери всіх мастей, перетворилася на апокаліпсис, війну всіх проти всіх, але Скоропадському стало духу взяти на себе невдячну ношу державного будівництва. Спроба закінчилася цілковитим і очікуваним провалом, але окремі починання гетьмана дотривали до наших днів: саме йому Україна завдячує, наприклад, Академією наук.
У цих пронизливих спогадах постають буремні роки революції і громадянської війни та особиста драма Скоропадського, який за влучними словами Вячеслава Липинського, став українцем, тільки переставши бути гетьманом. Але, на жаль, було вже пізно: Україну охопив червоний морок з півночі.


ISBN 978-617-7279-57-9
Рік 2016
Артикул 548208
Мова ,

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо