logo3.png

Особистий простір

Рейтинг:
Нема в наявності
89 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 550425
Автор Ситнік Віоліна
Видавництво Твердиня
Кількість сторінок 156
Палітурка тверда
Підрубрика Сентиментальний роман
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Скільки існує людство, стільки часу й дивується прадавній істині: ніколи не знаєш, що на тебе чекає в житті, адже воно настільки непередбачуване, що й прогнозувати не варто. Спланувати свої кроки можна, але чи от буде все так, як хотілось би, гарантії не дає ніхто. І ще якось так швидко летять ті літа, що й не встигнеш оглянутись, як за плечима вже добрий вік.

А як згадаєш скільки в житті всього було… Казати - не переказати. Різних поворотів долі, як у тих серіалах. Не знаєш, ні що буде в наступній серії, ні чим завершиться та, що триває зараз.

Такими ж непередбачуваними, зі своїми «родзинками», влучно виписаними героями та крутими поворотами сюжету, є й історії зі збірки оповідань «Особистий простір» молодої письменниці з Кам’янця-Подільського Віоліни Ситнік.

17 текстів, що увійшли до книги, сповнені яскравих барв, ніжні й ліричні, іронічні й цинічні, а подеколи навіть жорсткі та абсурдні. 17 історій, взятих із життя – нескінченного джерела сюжетів, які вражають щодня і не відпускають доти, доки не ляжуть рядками на сторінках.


ISBN 978-617-517-237-7
Рік 2016
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо