logo3.png
Технології. Майбутнє

Планета Pixar. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
250 грн
Поділитись
Автор Леві Лоуренс
Підрубрика Бізнес література
Видавництво #книголав
Кількість сторінок 400
Палітурка тверда
Серія Полиця нон-фікшн
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Книга здобула нагороду AMAZON BEST BOOK 2016 у категорії «Бізнес і лідерство», визнана однією з найкращих книг у FORTUNES FAVORITE BOOKS LIST, а у 2017 році отримала звання AXIOM AWARDS SILVER MEDALIST

«Планета PIXAR. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг» - це захоплива історія про те, як невелика графічна студія перетворилася на одну з найпотужніших голлівудських компаній.

На сторінках цієї книжки ви дізнаєтеся про дружбу й співпрацю Лоуренса Леві та Стіва Джобса, проникнетеся атмосферою Кремнієвої долини та Голлівуду, зазирнете всередину компаній Pixar та Disney і повязаних із ними юридичних фірм та інвестиційних банків.

Ця книжка про те, що за готовим продуктом, який ми тримаємо в руках, завжди стоїть кропітка праця багатьох людей. Чи то книжка, чи новий ґаджет, а чи мультфільм - ми бачимо тільки кінцевий результат. А ця історія пропонує нам зазирнути за лаштунки побаченого та дізнатися, з кого та з чого складаються всі ці чудові речі.

Творчі імпульси й вимоги реального світу, креативні ідеї та комерційні ризики, а також безліч паралелей, що стосуються всіх аспектів сучасного життя, подорож в історію злету студії Pixar буде насиченою, багатогранною і неймовірно цікавою.


ISBN 978-617-7563-00-5
Рік 2017
Артикул 553553

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують