logo3.png

Покора

********
В наявності (1 шт)
89 грн
Поділитись
Письменник Уельбек Мішель
Підрубрика Сучасна світова
Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля
Кількість сторінок 256
Палітурка Тверда матова
  • Опис
  • Характеристики

Мішель Уельбек — найпопулярніший у світі французький письменник, який став літературною зіркою в середині 1990-х років завдяки романам «Розширення простору боротьби», «Елементарні частинки» та «Платформа». 2010 року за роман «Карта і територія» Уельбек здобув Ґонкурівську премію. Роман «Покора» вийшов друком у переддень трагічних подій у редакції «Шарлі Ебдо» і став свого роду тужним віщуванням біди.

Викладач Сорбонни Франсуа живе в дивний час — до керівництва у Франції приходять мусульмани, а університет вимушений коритися свої новим господарям — шейхам із Саудівської Аравії. Більшість його колег, аби зберегти посади, приймають іслам. Перед Франсуа (який до того ж тяжко переживає кризу середнього віку) постає непростий вибір: відмовитися від інтелектуального життя і остаточно піти на пенсію чи навернутися до ісламу, взяти собі кілька гарненьких дружин і зажити новим, ліпшим життям?

«Покора»… це безпрецедентний успіх, який підтверджує здатність автора — якого або обожнюють, або ненавидять — діставати страхи, заховані глибоко в серцях європейців.


ISBN 978-966-14-9099-3
Рік 2015
Артикул 542269
Мова Українська

З цим товаром купують

0
93 грн
Підписатися
0
44 грн
Підписатися
0
205 грн
Підписатися