logo3.png

Полковник Петро Болбочан. Трагедія українського державника

Рейтинг:
В наявності (5 шт)
119 грн
Поділитись
Автор Вронська Тамара, Осташко Тетяна, Сідак Володимир
Підрубрика Історія України
Видавництво Темпора
Кількість сторінок 426
Палітурка м'яка глянцева
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Офіційна анотація
Книга розповідає про життя та діяльність визначного українського воєначальника, полковника армії УНР Петра Болбочана, у долі якого відбився драматизм державотворчого процесу в Україні 1917–1921 рр., зокрема військового будівництва . Наведені у пропонованій праці документальні матеріали сприятимуть поглибленню наших знань про одну з найяскравіших постатей національно-визвольних змагань, яка уособлює нестримне прагнення українців до творення власної держави.

Вперше публікуються матеріали судової та слідчої справ П. Болбочана, його листи до провідників Директорії УНР, уривки зі спогадів сучасників.

«Він був одним з тих честних, свого імени достойних офіцерів, котрі, вступивши до української армії і прилучившись до свідомого українства, творили оружну міць і підставу нашої держави» (В. Липинський)Видання в якому висвітлюється історія життя та військової діяльності полковника армії УНР Петра Болбочана. Особливістю книги є те, що в ній вперше публікуються архівні документи, які стосуються слідчої справи яка велась над П. Болбочаном.


ISBN 978-966-8201-75-2
Рік 2009
Артикул 141275

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують