logo3.png

Повернення в Царгород

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
292 грн
Поділитись
Підрубрика Історія України
Видавництво Українська прес-група
Кількість сторінок 496
Палітурка Тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Книга розповість не лише про постать Ярослава, а й про захопливі і невідомі сторінки нашої історії того періоду. Видання вийшло під загальною редакцією Лариси Івшиної, підготовлене у співдружності провідних авторів «Дня» — істориків та філософів, літературознавців, зокрема Ігоря Сюндюкова, Володимира Рички, Дмитра Степовика, Петра Кралюка, Володимира Панченка та ін. «Книга «Повернення в Царгород» суттєво зміцнить українську суб’єктність. А це саме те, що нам зараз потрібно найбільше», — говорить Лариса Івшина.

«Тут на нас чекає розкриття багатьох таємниць, наслідки багаторічної праці істориків у архівах.»

«Не забуваймо про значення історичної пам’яті. Історія була й залишається полем битви, часом доволі жорсткої. І щоб перемогти у цій битві — її, історію, треба добре знати. Отоді ми матимемо шанси на перемогу», — говорить Володимир Панченко.

Візантія й Давня Русь—Україна. Козацька Україна та Османська імперія… Теми й досі не цілком досліджені. Проте вдумливе їх вивчення в контексті нашої української історії дає ключі до розуміння багатьох справді актуальних сьогодні речей. Там, у Візантії—корені нашого християнства, культури Київської Русі. Там, у Османській імперії — витоки нашого козацького руху, наших драм, трагедій, перемог і здобутків. Це — не лише минуле. Про все це — у нашій книзі «Повернення в Царгород».


ISBN 978-966-8152-62-7
Рік 2015
Артикул 542382

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо