logo3.png
Про Стівена Гокінга, Чорну діру та Мишей-під-Підлогою

Про Стівена Гокінга, Чорну діру та Мишей-під-Підлогою

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
80 грн
Поділитись
Автор Ририх Катажина
Підрубрика Сучасна світова
Видавництво Урбіно
Кількість сторінок 160
Палітурка Тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Що спільного між знаменитим астрофізиком Стівеном Гокінгом, Мишами-Під-Підлогою, Чорною Дірою і восьмирічним Пйотреком Ястшембським? Що таке Центр управління і хто така Заборонена Тітка? Що страшніше: миші, які оселилися в тебе під підлогою, Чорна Діра, яка розростається під твоїм ліжком, чи другорічник Климур, який відбирає в однокласників речі й гроші, хизуючись своєю силою? На кого можна розраховувати: на сміливу Моніку, яка хоч і пише з помилками, зате вміє битися не гірше за своїх братів, чи на Чорну Діру, яка завиграшки може поглинути все разом із твоїм кривдником?

Доки наш герой був просто Братчиком, молодшим братом свого геніального брата, відповіді на ці питання було знайти непросто. Та хлопець виростає, у нього з’являються нові друзі, власні таємниці, стається перша бійка в школі...  Він стає Пйотреком – самостійним і незалежним. І схоже, що ця зміна вражає його самого!
Зворушлива й мудра повість про зростання, дружбу, родину, перші несміливі почуття, звичайні й незвичайні проблеми щоденного життя...


ISBN 978-966-2647-35-8
Рік 2016
Артикул 548810

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо