logo3.png

Прогулянка на війну

Рейтинг:
Нема в наявності
44 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 534590
Автор Морчиладзе Ака
Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля
Кількість сторінок 240
Палітурка Тверда матова
Підрубрика Сучасна світова, Історичний роман
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Ака Морчиладзе — талановитий сучасний грузинський письменник, який завоював щире визнання читачів. 1992 року вийшов його перший роман — «Прогулянка на війну», який згодом було екранізовано. Наразі у творчому доробку автора  понад 20 творів, які здобули численні літературні премії. Його романи перекладені англійською, німецькою, шведською, італійською, українською мовами.
Грузія, 90-ті роки ХХ століття. Після розпаду Радянського Союзу на Кавказі почалася громадянська та етнічна війна, яка перетворила квітучий край на зону запеклого міжнаціонального конфлікту...
Одного дня Гіо Мікатадзе, син заможних і владних батьків, разом із приятелем вирушив до Азербайджану. Але вночі друзі збилися зі шляху та випадково заїхали в охоплений війною Нагорний Карабах — останнє місце у світі, де вони бажали б бути! Опинившись у зоні бойових дій, приятелі потрапили в полон до азербайджанців, а трохи згодом їх відбили вірмени... Щоб вижити, уперше в житті Гіо змушений приймати самостійні рішення. І вперше у житті серед смертельної небезпеки він нарешті відчуває душевний спокій і... свободу?


ISBN 978-966-14-7851-9
Рік 2014
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо