logo3.png
Біографії та історії успіху

RECвізити. Антологія письменницьких голосів. Книга друга

В наявності (3 шт)
105 грн
Поділитись
Письменник Терен Тетяна
Видавництво Видавництво Старого Лева
Кількість сторінок 264
Палітурка Тверда матова
Серія Non-fiction
  • Опис
  • Характеристики

Проект журналістки Тетяни Терен «RECвізити. Антологія письменницьких голосів» покликаний зберегти думки, переконання, позиції, оцінки, творчі і життєві правила найзнаковіших сучасних українських авторів.

20 героїв цього двокнижжя розповідають про місця свого народження, батьків і сім’ю, згадують учителів і колег, діляться письменницькими секретами, розмірковують про любов, віру і сенс життя. Зустрівшись на сторінках цієї антології, письменники несподівано починають говорити не лише з невидимим уважним інтерв’юером, але й одне з одним. Перед нами унікальний проект про покоління і про ті часто невидимі зв’язки, завдяки яким уможливлюється неперервність літературного процесу. Це видання подарує чимало відкриттів поціновувачам творчості представлених тут авторів, а разом з тим стане незамінним дороговказом для тих, хто тільки відкриває для себе світ сучасної української літератури.

Герої книги: Юрій Іздрик, Ігор Калинець, Маріанна Кіяновська, Іван Малкович, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Галина Пагутяк, Тарас Прохасько, Ірен Роздобудько, Юрій Щербак.


ISBN 978-617-679-191-1
Рік 2015
Артикул 542944
Мова Українська

З цим товаром купують

0
109 грн
Підписатися
0
149 грн
Підписатися