logo3.png

Роздобудьки на річці

Рейтинг:
В наявності (3 шт)
125 грн
Поділитись
Артикул 544609
Автор Нортон Мері
Видавництво Школа ВД
Серія Роздобудьки
Кількість сторінок 160
Палітурка Тверда
Підрубрика Молодший шкільний вік, Середній шкільний вік
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Офіційна анотація: Крихітні роздобудьки знову покидають домівку й вирушають у небезпечні мандри швидкоплинною річкою. А наприкінці шляху на них чекає не запилений підпіл чи шафи людських будинків, а власна оселя. Це омріяне казкове місто, про яке вони багато чули, але жоден роздобудько не бачив на власні очі. Чи пощастить його знайти нашим друзям - Поду, Хомілі, маленькій Аріетті та їхньому відважному провідникові Спіллеру?
Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.


Роздобудьки — це гордовиті крихітні люди, які живуть поруч з нами та потихеньку «роздобувають», тобто позичають, різноманітні маленькі дрібнички, на які ми не звертаємо уваги та купуємо знову і знову. Це олівці, нитки з голками, чашки, ложки та інші дрібні речі. Але роздобудькам набридає жити з людьми і вони вирушають в подорож для пошуків таємничого, чарівного світу, де всі такі ж, як і вони. І ось вони відбувають в подорож швидкоплинною річкою, де на них чекає безліч захопливих пригод та цікавих зустрічей.

Найпопулярнішу казку Мері Нортон багато разів екранізували. А в 1952 році авторку нагородили медаллю Карнегі за літературні досягнення.


ISBN 978-966-429-386-7
Рік 2016
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо