logo3.png
Мистецькі альбоми та фотокниги

Сакральне мистецтво Галичини XV-XIX століть в експозиції Івано-Франківського художнього музею. Путівник-каталог

Рейтинг:
Нема в наявності
85 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Мельник Віктор
Видавництво Лілея -НВ
Кількість сторінок 224
Палітурка тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Сакральне мистецтво Івано-Франківщини, унікальної за природним та історичним ландшафтом частки Галичини в етнокультурних межах Гуцульщини, південно-східної Бойківщини, Покуття та Опілля, - це "terra incognita" національної образотворчої пам'яті.

    Увага дослідників цього реґіону традиційно прикута до сфери народної творчості, етнографії, дерев"яної архітектури.З багатства пам'яток іконопису, монументального живопису, скульптури ХV - початку ХХ століть до всеукраїнського контексту введено поодинокі твори.

    Пропонована Вам книга є повноцінним путівником-каталогом, в якому на прикладі найкращих експонатів Прикарпаття, творів з музейних і приватних колекцій області, а також Львова і Києва простежується розвиток сакрального мистецтва Івано-Франківщини від найдавніших збережених пам'яток і до початку ХХ ст., наводяться словники майстрів та специфічної термінології.
    Одночасно це тільки початок тотального усвідомлення втаємничених глибин і не відомих досі явищ сакральної спадщини заповідного краю між Дністром і Карпатами.


ISBN 978-966-668-143-3
Жанр Альбоми
Рік 2007
Артикул 263887

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують