logo3.png

Шерлок Холмс. Sherlock Holmes

Рейтинг:
Нема в наявності
54 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Артур Конан Дойл
Підрубрика Адаптовані видання, Підліткові
Видавництво Арій
Кількість сторінок 160
Палітурка М'яка глянцева
Серія Читаю англійською
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Сер Артур Ігнатіус Конан Дойл (1859-1930) - шотландський письменник, відомий перш за все своїми творами про Шерлока Холмса. Пригодам Шерлока Холмса присвячені чотири його романи: "Етюд у багряних томах", "Знак чотирьох", "Собака Баскервілів", "Долина жаху" і п'ять збірок оповідань, найвідоміші з яких - "Пригоди Шерлока Холмса", та "Повернення Шерлока Холмса".
Прототипом головного героя, який став легендарним детективом-консультантом, був Джозеф Белл, професор Единбурзького університету, який славився здатністю за найдрібнішими деталями вгадувати характер і минуле людини.
Саме завдяки надзвичайній популярності Шерлока Холмса та його вірного супутника і біографа Ватсона письменник здобув світову славу, а його твори стали класичним зразком детективного жанру.
Книга містить адаптовані тексти оповідань із збірки "Пригоди Шерлока Холмса", словник, вправи для перевірки розуміння прочитаного та закріплення навичок мовленнєвої діяльності.
Посібник рекомендується учням загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, а також усім, хто вивчає або вдосконалює свої знання з англійської мови.


ISBN 978-966-498-379-9
Рік 2014
Артикул 537097

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

25%
0
15 грн