logo3.png
Психологія та мотивація

Скетчноутинг. Посібник з візуалізації ідей

Рейтинг:
Нема в наявності
136 грн
Підписатися
Поділитись
Автор Роде Майк
Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля
Кількість сторінок 224
Палітурка М'яка матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Ця книжка із неймовірно приємною на дотик обкладинкою для тих, хто:
• хоче ефективно та наочно презентувати свої ідеї
• бажає краще запам’ятовувати та розуміти нову інформацію

Талановитий дизайнер та ілюстратор Майк Роде навчить створювати скетчі – візуальні нотатки. Ви назавжди забудете нудні нерозбірливі конспекти, які нема бажання перечитувати вдруге, і за допомогою візуальних нотаток-скетчів перетворите на задоволення найнуднішу нараду — і повністю зміните своє мислення!
      
«Відбувається щось магічне, коли ви робите нотатки одночасно за допомогою малюнків та слів. У цій сповненій натхнення цікавій книзі скетчноут-чарівник Майк Роде ділиться секретами із заволодіння ідеями за допомогою олівця та паперу».
Остін Клеон, автор книги «Кради як митець»

Творче занотовування допоможе легко сконцентруватися на темі виступу й пригадати його деталі навіть через роки. Намалювати ідею завжди швидше, ніж описати за допомогою слів, а отже, у вас обов’язково залишиться час для створення власних ідей! І це під силу навіть тим, хто зовсім не вміє малювати, бо головне правило скетчноутингу — розслабитися й імпровізувати! Майк Роде навчить користуватися шрифтами, створювати зображення за допомогою кількох найпростіших фігур, порадить найефективніші схеми для скетчнотаток — тобто в найкоротший спосіб приведе до дивовижної спільноти скетчноутерів з книгою, яка сама є великим скетчем!

Фото взяті з сайту http://www.bookclub.ua/


ISBN 978-617-12-1555-9
Рік 2016
Артикул 548670

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують