logo3.png

Стань сильнішим

Рейтинг:
В наявності (2 шт)
92 грн
Поділитись
Письменник Браун Брене
Підрубрика Психологія
Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля
Кількість сторінок 288
Палітурка Тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

• Найкраще видання, здатне кардинально змінити ваше життя;
• Бестселер за версією The New York Times;
• Одна з найпопулярніших книжок із психології за рейтингом Amazon.

Як «прочитати» власні емоції, навчитися обговорювати їх із близькими? Як реагувати на критику щодо себе? Як звестися на ноги після поразки для другого шансу? «Стань сильнішим» — книга про те, як знайти в собі мотивацію та сили пережити життєві негаразди й втрати. Бестселер за версією «The New York Times», який вже понад рік залишається однією з найпопулярніших книг з психології за рейтингом «Amazon». Техаський гумор і відвертість, що дозволяють Брене достукатися до зневірених сердець, також зробили популярними її публічні виступи: відеодоповідь письменниці про вразливість на щорічній Американській інтелектуальній конференції TED стала п’ятою у світі за популярністю серед виступів президентів та нобелівських лауреатів, зібравши більше ніж 25 мільйонів переглядів.

Жінка, яка пережила болісне розлучення, чи менеджер після невдалого проекту — немає різниці, боретеся ви з особистими чи професійними труднощами. Після падіння необхідно підніматися. Важливо лише одне: не ховати в собі біль невдачі в очікуванні емоційного вибуху, депресії чи хвороби, а отримати знання про свої почуття. Вони стануть основою нових, кращих стосунків. Розпізнати свої емоції, проаналізувати, що у ваших думках є правдою, а що вигадками та припущеннями, — і написати нове, щасливе закінчення власної історії. Брене Браун вважає: найкращий психолог, який дасть лад вашому життю, — це ви самі!

Брене Браун — американська письменниця й психолог, професор Х’юстонського університету, яка вивчає проблеми сорому та вразливості.


ISBN 978-617-12-1634-1
Рік 2016
Артикул 548672

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

0
136 грн

Рекомендуємо