logo3.png
Психологія та мотивація

Потік. Психологія оптимального досвіду

Рейтинг:
Нема в наявності
141 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Чиксентмігаї Мігай
Підрубрика Психологія
Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля
Кількість сторінок 368
Палітурка Тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Мігай Чиксентмігаї — відомий американський психолог та почесний професор Клермонтського університету, член Американської академії освіти, Американської академії наук та мистецтв і Національної академії досліджень дозвілля. Автор близько 20 книжок і понад 120 статей про творчість і щастя. Він зробив неоціненний внесок у розвиток сучасної психології, досліджуючи такі незвичайні теми, як щастя, креативність та особисте благополуччя.
      
Що робить людей щасливими? Як повністю реалізувати свій потенціал і досягти внутрішньої гармонії? Автор відповідає на обидва запитання, причому вельми нетривіально. Спираючись на численні дослідження, він стверджує, що відчуття щастя дає людині так зване переживання потоку — радості, творчості, цілковитої зануреності в життя, реалізації свого потенціалу. І воно доступне кожному з нас…

Переконайтеся, що бути щасливим легко, — та станьте одним з таких!

Якби мене запитали, яку єдину книгу вибрати з полички сьогоднішніх актуальних книжок для управлінця, я порадив би саме «Потік». Це універсальна й надзвичайно важлива книга для управлінця як для особистості, так і для професіонала.

Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес школи


ISBN 978-617-12-2564-0
Рік 2017
Артикул 550768

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують