logo3.png
Свято стрілецької дивізії "Галичина" у Станиславові 11 липня 1943 р.

Свято стрілецької дивізії "Галичина" у Станиславові 11 липня 1943 р.

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
78 грн
Поділитись
Артикул 327167
Автор Монолатій Іван
Видавництво Лілея -НВ
Серія Моє місто
Кількість сторінок 72
Палітурка м'яка
Підрубрика Історія України
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Пропонований увазі читачів випуск із серії «Моє місто» – збірка документальних свідчень і відозв про створення стрілецької дивізії «Галичина» й вербунок до неї 1943 р., газетна інформація і спогад про цю подію у нашому місті, а також публікація досі не опублікованих історичних світлин зі свята дивізійників 1943 р. у Станиславові, 65-річчя якого відзначаємо 11 липня 2008 р.

    Для розуміння того, як поводилася більшість станиславівців під час останньої світової війни, слід відмовитися від орієнтації на усталені міфи. А для того, щоб зрозуміти причини поведінки тогочасного обивателя, варто зазирнути до історії трохи глибше.

    Для цього й публікуємо нині історичні факти про маніфестацію майбутніх українських дивізійників в окремо взятому місті – своєрідний бунт, а не мовчазну згоду на подальшу окупацію нашої землі новими господарями, режим яких уже корчився в конвульсіях історії. Адже майбутні дивізійники щиро вірили у кращу долю власного народу, хоча більшість з них знала, що йде на криваву борню і вірну смерть.

     Видання проілюстроване унікальними за своїм інформаційним насиченням світлинами періоду німецько-нацистської окупації.


ISBN 978-966-668-187-7
Рік 2008
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо