logo3.png
Політика, держава, суспільство

The Battlefront of Civilizations: Education in Ukraine

Рейтинг:
В наявності (2 шт)
144 грн
Поділитись
Письменник Kvit Serhiy
Підрубрика Соціологія. Політологія
Видавництво Києво-Могилянська Академія. Видавничий дім
Кількість сторінок 207
Палітурка тверда
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Цей збірник раніше опублікованих статей, блогів, виступів, оглядів та есеїв Сергія Квіта призначений для інформування іноземної аудиторії про події і проблеми в Україні та пов’язані з Україною починаючи з 2008 року. Деякі матеріали були опубліковані на сайті University World News за 2012–2014 рр., інші свого часу були представлені як виступи і публікації в Австралії, США, Канаді, Великобританії, Німеччині, Фінляндії, Польщі, Бельгії та, звичайно, в Україні.
Книжка складається з чотирьох розділів: Ідеологія, Світові університетські новини, Значення університету та Герменевтика і масові комунікації. Збірник охоплює широке коло тем: від освітніх реформ і драматичних соціальних змін останніх років до більш філософських і глобальних проблем.
Найстаріший вищий навчальний заклад України – Національний університет «Києво-Могилянська академія» (1615 р.) перебуває в центрі уваги багатьох публікацій, оскільки ця інституція виступає агентом і каталізатором найважливіших освітніх та соціальних змін, а також незалежною трибуною, де вони були вперше представлені.


ISBN 978-966-518-685-4
Рік 2015
Артикул 544573

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...