logo3.png
Психологія та мотивація

Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
282 грн
Поділитись
Письменник Гандапас Радислав
Підрубрика Прикладна психологія
Видавництво Моноліт
Кількість сторінок 296
Палітурка тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

«Харизма лідера» — систематизоване і одночасно просте для сприйняття дослідження такого загадкового досі феномена справжнього лідерства, як харизма. Радислав Гандапас розкриває всі секрети на шляху до отримання цієї зовсім не міфічної і не суто вродженої риси. Книга стане в нагоді як недосвідченому новачкові, так і навчаному досвідом управлінцю.

Деякі люди мають непояснений вплив на оточення, вони ніби наділені даром викликати захоплення й вести за собою інших навіть у пекло. Вони досягають приголомшливих успіхів у бізнесі та політиці, здаються природженими лідерами, суперменами, надлюдьми. Що дає їм таку силу?

Харизма.

На думку Радислава Гандапаса, це не містичний дар, а явище об'єктивної реальності, яке цілком можна "розщепити" й долідити. Він ділиться результатами свого дослідження на прикладі видатних особистостей минулого й сучасності, показує, як звичайні на перший погляд люди перетворюються на проводирів і творя історію. Аналізує складники харизми як потужного інструмента влади, психологію, осолбивості іміджу й каомунікацій тощо, а також говорить про харизму оргнізацій і брендів.

Книжка стане у пригоді публічним людям, керівникам і всім, хто цікавиться психологією лідерства.


ISBN 978-617-577-119-8
Рік 2018
Артикул 553827

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують