logo3.png

Падіння Гіперіона

Рейтинг:
Нема в наявності
225 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 552900
Автор Сіммонс Ден
Видавництво Навчальна книга Богдан
Серія Чумацький шлях
Кількість сторінок 512
Палітурка тверда
Підрубрика Фантастика, фентезі
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Друга книга з циклу “Пісні Гіперіона”!

Мине якихось вісімсот років, і до загадкових Гробниць часу, що порушують закони Ньютона та загальну теорію відносності, на абсолютно провінційну планету Гіперіон вирушить дивна делегація дивного культу, який обожнює невблаганного монстра. Католицький священик, полковник військово-космічних сил, геніальний поет-лихослов, тамплієр, що кермує зорельотом-деревом, тихий філософ, приватний детектив та безіменний дипломат — кожен із них має заповітне бажання й потаємну мету, від яких може залежати майбутнє не тільки кільканадцяти мільярдів людей на двох сотнях планет, а й штучних інтелектів та загадкової постлюдської раси Вигнанців.

В епіцентрі пристрастей та політичних інтриг — Гіперіон.
В епіцентрі уваги — історії прочан (про війну, про любов, про довкілля, про тілесне кохання та про Літературу-з-Великої-Букви).
В епіцентрі подорожі — незбагненна істота, що карає, стинає голови та настромлює жертв на гостряки (не)віртуального Дерева болю, але також обдаровує: благословляє безсмертям, іде проти стрілок годинника та аркушів календаря й існує в статусі Загадки, яку не можна розгадати…


ISBN 978-966-10-4715-9
Рік 2017
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо