logo3.png

Людський фактор. Секрети тривалого успіху видатних компаній

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
200 грн
Поділитись
Письменник Карлґаард Річ
Видавництво #книголав
Кількість сторінок 336
Палітурка тверда, матова
Серія Полиця нон-фікшн
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Як збудувати сильну й успішну компанію, що впевнено впроваджує інновації та зберігає стабільність навіть у кризові часи? Річ Карлґаард, видавець американського ділового журналу Forbes, видатний підприємець та аналітик, переконаний: ключ до успіху варто шукати в нематеріальній складовій бізнесу – так званому «людському факторі».

Автор розповідає про те, як сформувати сильну команду, створити ідеальні умови для її розвитку та, зрештою, привести свою компанію до високих успіхів і перемог на тривалий період. Також він ідентифікує п’ять ключових змінних, які складають «Людський фактор» кожної організації:
- довіра (як створити середовище, що породжує довіру і стимулює високу продуктивність?);
- розум (формальна освіта швидко застаріває. Як іти в ногу з часом?);
- командна робота (дізнайтеся, як світовий гігант FedEx залишається максимально згуртованим);
- смак (деякі називають це «невловимим місцем між істиною фактів і людською істиною». Як знайти емоційні точки дотику?);
- історія (яким був саме ваш шлях? Перетворіть історію свого успіху в стимул і мотивацію для інших).

«Кажуть, що скоро на більшості професій нас замінять роботи, – коментує PR-директорка 1+1 Медіа, Світлана Павелецька. – Майже всюди, де людський фактор можна прибрати. Але все ж таки, саме він залишиться обов’язковою запорукою успіху для будь-якої компанії. Що робити компаніям, аби постійно розвивати свої «soft skills» та завдяки потужній команді протистояти кризам і викликам часу, – ця книжка саме про це. Обов’язковий must read для тих, хто хоче залишатися конкурентоспроможними в епоху роботів».


ISBN 978-966-97610-7-1
Рік 2017
Артикул 551859

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують