logo3.png
Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди

Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди

Рейтинг:
Нема в наявності
198 грн 220 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 551890
Автор Лайкер Джефрі К.
Видавництво Наш Формат
Серія Історії успіху
Кількість сторінок 424
Палітурка тверда матова
Підрубрика Біографії, Менеджмент, Мемуари
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Сьогодні Toyota є компанією, яка робить найякісніші автомобілі світу з найменшою кількістю дефектів і витрат. Легендарна корпорація безперервно вдосконалює свою структуру за рахунок використання значно меншої кількості людино-годин, інвентаризації та виробничих площ, ніж її конкуренти. Книжка Джефрі К. Лайкера вперше розкриває для широкої аудиторії 14 принципів менеджменту та бізнес-філософії компанії, яка має репутацію найуспішнішого виробника у світі.

Для керівників та підприємців, які хочуть вдосконалити структуру своєї організації та налагодити командну роботу. А також для тих, кому цікаво як «побудована» внутрішня кухня компанії Toyota — світового лідера і взірця для інших великих корпорацій.

Джефрі К. Лайкер — професор промислового й операційного інжинірінгу Мічиганського університету і президент Liker Lean Advisors. Його компанія — це мережа практиків, які вчать застосовувати принципи Toyota. Лайкер – автор ще 7 бестселерів про менеджмент Toyota і лауреат 13 премій Шінго за свої книжки та статті.


ISBN 978-617-7388-78-3
Рік 2017
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують