logo3.png

Крадіжка, або Біле сонце Криму

Рейтинг:
Нема в наявності
221 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 552421
Автор Влащенко Наташа
Видавництво Фоліо
Серія Окреме видання
Кількість сторінок 400
Палітурка тверда
Підрубрика Історія України
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Книга «Крадіжка, або Біле сонце Криму» відомої української журналістки і телеведучої Наташі Влащенко присвячена одній з найтрагічніших подій в історії сучасної України — віроломному захопленню Криму Російською Федерацією.

Про те, як це було, розповідають люди, що знаходилися безпосередньо в епіцентрі подій зими–весни 2014 року: О. В. Турчинов, О. Т. Кіхтенко, А. Б. Аваков, С. Т. Полтарак, І. П. Смешко, В. О. Наливайченко, Р. А.Чубаров і багато інших представників влади, а також, звичайно, жителі Криму. Розповідь журналістки супроводжується фотохронікою кримських подій, що допомагає читачеві зримо уявити, як велася підготовка Росією анексії Криму, як на півострові з'явилися «зелені чоловічки», як відбувалося захоплення влади і проводився так званий референдум про приєднання Криму до Росії.

У додатку до книги представлений протокол засідання РНБО України, присвячений подіям у Криму, а також нарис директора Національного інституту стратегічних досліджень академіка В. П. Горбуліна «Крим. Війна: передумови російської агресії».Ця книга спонукає до глибокого осмислення кримських подій. Причому питання «що робити?», як пише академік Горбулін, набагато важливіше за питання «хто винен?».


ISBN 978-966-03-7866-7
Рік 2017
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

10%
0
182 грн
0
121 грн
10%
0
182 грн

Рекомендуємо