logo3.png

Манюня пише фантастичний роман

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
105 грн
Поділитись
Автор Абґарян Наріне
Підрубрика Підліткові
Видавництво Рідна мова
Кількість сторінок 352
Палітурка М'яка матова
Серія Книжки Наріне Абґарян
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Ви вже знайомі з Манюнею? Якщо ні, тоді необхідно терміново це виправити! А одного разу познайомившись з Манюнею, буде складно не долучатися до її божевільних пригод...

Манюня — молодша, але від того не менш горда представниця сім'ї Шаців. Це добре та вигадливе маленьке стихійне лихо. У неї є бабуся, яку всі просто називають Ба — і цих двох літер достатньо, щоб уявити настільки це одіозний та величний персонаж.

Ще у Манюні є вірні подруги — Наріне, Карінка, Ґаяне та Сонечка. В голові у цих дівчаток чого тільки немає, але чого точно немає — так це нудьги. І читаючи про їхні витівки не буде нудно й вам, адже кожне оповідання у книжці «Манюня пише фантастичний роман» змусить посміхатися, сміятися та реготати від душі.

«Манюня пише фантастичний роман» — друга книга про пригоди Манюні, її подруг та сім'ї. Це дотепна та захоплива збірка оповідань про життя сімей Шаців і Абґарян, їх повсякденні турботи, дитячі витівки та почуття гумору, з яким герої зустрічають будь-які перешкоди на своєму шляху.


ISBN 978-966-917-163-4
Рік 2017
Артикул 550913

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують