logo3.png

Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
180 грн
Поділитись
Письменник Тімоті де Фомбель
Підрубрика Підліткові, Сучасна світова, Природничі науки, Фантастика, фентезі
Видавництво Час Майстрів
Кількість сторінок 368
Палітурка Тверда матова
Серія Тобі Лолнесс
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Підкоривши книжковий світ не одного десятка країн, завоювавши більше 20 престижних французьких і міжнародних літературних нагород і премій, подарувавши світову славу молодому паризькому драматургу і письменнику, двотомник «Тобі Лолнес» нарешті розпочинає свою тріумфальну ходу по теренах читацької України.

Гостросюжетне «екологічне фентезі», досить не зрозумілий жанр для пересічного українця. Але приходить час для змін і видавництво «Час Майстрів» друкує твір Тімоте де Фомбеля «Тобі Лолнесс». В детально продуманому фантастичному світі, діти зможуть побачити аналогію з реальністю. Це історія про маленьку людину, яка прагне змінити світ самотужки.

Крихітний хлопець, менший ніж за два міліметри, живе з батьками разом на дереві. Саме це дерево і є для нього всесвітом. Але все змінюється, коли батько хлопця робить відкриття про те, що сік з дерев можна перетворювати на джерело енергії для механізмів. Але батько не спішить з проголошенням своїх неймовірних відкриттів, бо розуміє, що це погубить їхню домівку — чарівне дерево. Через це сім'я Лолнесс опиняється за ґратами. Втекти від небезпеки вдається тільки сину Тобі, який тепер змушений боротися з бандою злодіїв, для того щоб врятувати від загибелі батьків та його улюблене дерево.


ISBN 978-966-915-155-1
Рік 2016
Артикул 546641

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують