logo3.png
Триста років самотності: український Донбас у пошуках смислів і Батьківщини

Триста років самотності: український Донбас у пошуках смислів і Батьківщини

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
297 грн
Поділитись
Артикул 566749
Автор Кульчицький Станіслав, Якубова Лариса
Видавництво Кліо
Кількість сторінок 720
Палітурка тверда глянцева
Підрубрика Історія України
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Офіційна анотація
На тлі поворотних етапів політичної, соціально-економічної та етнокультурної історії нового й новітнього часу у книзі реконструйовано обставини колонізації Донеччини і Луганщини, участь окремих етнічних груп у господарському освоєнні регіону, процеси етнокультурної взаємодії та суперечності, які вони генерували. Через дослідження державних практик регулювання міжнаціональних взаємин та інтеграції регіональної ідентичності в загальнонаціональний та загальнодержавний контекст здійснено спробу встановити властиві регіону форми соціальної та міжетнічної взаємодії, окреслено сучасні тенденції, перспективи й потенційні загрози. Запропоновано нові теоретико-методологічні підходи до дослідження взаємодії особливого та загального на прикладі суперечливих і потенційно конфліктогенних взаємовідносин регіону з ядром націєтворення.

Одним із напрямів дослідження є введення окресленої проблематики в контекст державної національної та соціогуманітарної стратегії з метою подолання трагічних наслідків збройного протистояння на Сході України.


Ця книга —  ґрунтовне дослідження про формування етнічних груп на Донеччині та Луганщині. Видання дасть відповідь, чому і за яких обставин, сталося відокремлення  майже половини східних регіонів нашої країни. Досліджена  взаємодія окупаційних територій з іншими політичними об’єктами зокрема з нашою державою


ISBN 978-617-7023-91-2
Рік 2020
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо