logo3.png

Новий цифровий світ

Рейтинг:
Нема в наявності
160 грн
Підписатися
Поділитись
Автор Шмідт Ерік, Коен Джаред
Підрубрика Публіцистика
Видавництво Літопис
Кількість сторінок 368
Палітурка Тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

У цій захопливій книжці голова ради директорів компанії Google Ерік Шмідт і керівник наукового центру Google Ideas Джаред Коен на основі свого унікального досвіду намагаються відповісти на одне з найскладніших запитань щодо нашого майбутнього: як технології змінять наше щоденне життя та безпеку, вплинуть на перебіг війн і дипломатичних баталій, визначать наслідки революцій і тероризму. Це книжка не про ґаджети – це погляд на те, яким стане життя людей в новому цифровому світі, де кожен буде на зв'язку. Для широкого кола читачів.
   Довідка. Ерік Шмідт – голова ради директорів компанії Google, де він почав працювати 2001 року. З 2001 до 2011 року був головним виконавчим директором Google і керував стратегією компанії разом із засновниками Сєрґєєм Бріном і Леррі Пейджем. Перш ніж приєднатися до компанії Google, Ерік Шмідт був головою ради директорів і головним виконавчим директором компанії Novell, головним директором з техноло¬гій у корпорації Sun Microsystems. До цього він входив до складу групи науковців у центрі досліджень компанії Xerox у місті Пало-Альто (PARC), а також обіймав посади в компаніях Bell Laboratories і Zilog. Він також очолює раду директорів фонду “Нова Америка” та з 2008 року є членом ради опікунів Інституту перспективних досліджень у Принстоні (штат Нью-Джерсі).
   Джаред Коен – засновник і директор наукового центру Google Ideas. Він є стипендіатом Родса, автором двох книжок – “Діти Джихаду” (Children of Jihad) та “Сто днів тиші” (One Hundred Days of Silence). У 2013 році журнал Time назвав Джареда одним із сотні найвпливовіших людей у світі. Коен також є членом ради директорів корпорації SFX Entertainment і членом консультативної ради директорів Національного антитерористичного центру.

Книжку рекомендують
Білл Клінтон 42-й Президент США
“У цій захопливій книжці Ерік Шмідт і Джаред Коен на основі свого унікального досвіду змальовують нам майбутнє, де на нас чекають високі прибутки, громадянська активність і справжнє відчуття спільноти – якщо сьогодні ми зробимо правильний вибір”.
сер Річард Бренсон, засновник і власник корпорації Virgin Group
“Нарешті з’явився чудовий посібник для наступного століття – що чекає підприємців, революціонерів, політиків і простих громадян у майбутньому. Шмідт і Коен написали приголомшливу розповідь про те, як цифрова революція змінює наше життя. Ця книжка – найпроникливіше дослідження майбутнього, яке я читав у своєму житті, а прочитавши першу сторінку, я вже не міг відкласти її вбік”.
Елон Маск, співзасовник компанії Tesla Motors i PayPal
“Обдумана, ретельно обґрунтована. ... Читачі отримають більше запитань, ніж відповідей, але в цьому вся суть: коли ми запитуємо «Що далі?» – все в наших руках”.
Волтер Айзексон автор біографії Стіва Джобса
“З яскравими прикладами й неперевершеним аналізом, книжка показує, як Інтернет та інші комунікаційні технології дадуть нові можливості людям і змінять життя держав і компаній. ... Реалістична та водночас дуже оптимістична. ... Надзвичайно розумна книжка, що на диво легко читається”.
Мадлен Олбрайт, колишній Державний секретар США
“Путівник майбутнім, написаний двома експертами, які чудово усвідомлюють перспективи людства в бездротовому світі. На кожній сторінці – нові відкриття, у кожному розділі – неймовірні висновки (і запитання). Ерік Шмідт і Джаред Коен написали настільну книгу як для фахівців, так і для звичайних читачів”.


ISBN 978-966-8853-50-0
Рік 2015
Артикул 539840

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують