logo3.png

Український рік. Історія, традиції, звичаї, обряди

Рейтинг:
В наявності (1 шт)
195 грн
Поділитись
Артикул 557797
Автор Середюк Олександр
Видавництво ФОП Стебеляк
Серія Бібліотека Націоналіста
Кількість сторінок 384
Палітурка тверда
Підрубрика Історія України, Краєзнавство
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Автор цієї книги не е богослов чи теолог і не ставить перед собою мету очорнити якусь релігію, образити почуття віруючих, переконати у поверненні до ведичної філософії наших предків. У кожного своя дорога до Храму.

Автор - історик. А історія - вчителька життя . Тому він намагається прояснити витоки нашої духовності. Адже українській цивілізації- понад 7 тисяч років. Чому одні святкують Різдво 25 грудня, а інші - 7 січня? Чому одне свято ми називаємо Паска, Воскресіння і Великдень? Шановний читачу! Розгорнемо припорошені віками сторінки нашої стародавньої історії, відчуємо духовний світ пращурів, яких називали "внуками ДажБожими". Наш Каменяр писав: "Пам'ятайте, моїдруги, ширіть скрізь і все Правду, і ніщо більше, як Правду... Бо хоча Правда зразу усім гірка, так все-таки згодом, вона скрізь бере верх, й стає солодкою спасителькою людства...".

Книга для тих, хто прагне до істинних етнічних знань, може відкрити їх у собі генетичну етнічну матрицю. Для тих, хто не боїться «пізнати Правду, яка визволить Вас».


ISBN 978-966-1635-78-3
Рік 2018
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо