logo3.png

Вінчі й Едісон

В наявності (13 шт)
143 грн
Поділитись
Письменник Сергій Пантюк
Підрубрика Молодший шкільний вік, Підліткові
Видавництво Фонтан казок
Кількість сторінок 96
Палітурка Тверда матова
  • Опис
  • Характеристики

Кожен маленький (чи й не дуже) дослідник хоч раз цікавився тим, що було до нього, якою була земля і все, що його оточує. Герої повісті Сергія Пантюка вирішили не просто про це прочитати, а ще й подивитися.

2045 рік. Людство впритул наблизилося до пізнання найпотаємніших глибин Усесвіту. Per aspera ad astra, так би мовити. Найсвітліші уми, чоловіки й жінки, борознять космічні простори, висаджуються на Місяць, щось на ньому вирощують,  досліджують Марс. Люди допетрали, як за 20-30 років покращити собі життя, вирішити екологічні проблеми, ба навіть подолати війни дипломатичним шляхом! Гомосапіенсам більше не потрібна зброя. Вони вивчають світ навколо себе, продукують нові ідеї, використовують виключно інформаційно-комунікаційні засоби навчання, відкинувши товстелезні книжки і важкі рюкзаки. Людський інтелект настільки розвинувся, що навіть діти можуть сісти в часоліт (машину часу) і вирушити в минуле. Завдяки двом допитливим хлопчикам і дівчинці читачі зможуть багато цікавого дізнатися про динозаврів, їхні види, форми, розміри тощо.

Сергій Пантюк позиціонує свою книгу як науково-фантастичну повість, а не фентезі і, як на мене, виправдано. Дія у творі жанру фентезі відбувається у вигаданому світі, герої якого стикаються з надприродними явищами й істотами. У повісті «Вінчі й Едісон» герої вирушають у цілком реальний світ, земний, але в інший історичний час. Істоти, яких вони там зустрічають, теж існували, як довели археологи й палеонтологи. Пантюк не вигадував їх, а просто художньо відтворив надбання науковців. У повісті «Вінчі й Едісон», автор намагався спиратися на наукові досягнення, а не вигадувати фантастичну казочку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

За матеріалом порталу "Буквоїд"


ISBN 978-966-97422-7-8
Рік 2015
Артикул 539189
Мова Українська

З цим товаром купують

0
52 грн
Підписатися
0
99 грн
Підписатися