logo3.png
Вишивка східного Поділля. EMBROIDERY OF EASTERN PODILLIA

Вишивка східного Поділля. EMBROIDERY OF EASTERN PODILLIA

Рейтинг:
В наявності (5 шт)
892 грн 992 грн
Поділитись
Артикул 253082
Автор Причепій Євген, Причепій Тетяна
Видавництво Родовід
Кількість сторінок 344
Палітурка Тверда
Підрубрика Рукоділля
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Це видання – результат багаторічного дослідження й захоплення вишивкою подружжя Євгена і Тетяни Причепіїв. Протягом 5-ти років, подорожуючи українськими селами, вони зібрали колекцію вишивки вінницького Придністров’я. Доктор філософських наук Євген Причепій створив порівняльне дослідження про символіку вишиваних орнаментів, їх структуру та характерні ознаки східно-подільської вишивки. Саме це дослідження та унікальну збірку Причепіїв презентує альбом “Вишивка Східного Поділля”. Дизайн - Ілля Павлов та Марія Норазян.

Видання містить велику кількість деталізованих ілюстрацій вишитих подільських полотен першої половини і середини ХХ століття і може зацікавити фахівців у сфері етнографії, дизайну, майстрів з текстилю, мистців і всіх, хто любить декоративне мистецтво.

Роздивитися колекцію Причепій, яка формувалась з 2001 по 2008 рік, можна в “Музеї Івана Гончара” – 2014 року з нагоди 75-річчя Євгена Причепія подружжня подарувало її гончарівцям.

Книжка має 2 варіанти обкладинки - українською і англійською мовами.


Про авторів
Євген Причепій
Доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії та культурології Київського Національного Університету технологій та дизайну

Тетяна Причепій
Кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту геофізики Національної Академії наук України. Член Спілки народних майстрів України.

Фото взяті з сайту http://www.rodovid.net


ISBN 966-7845-30-3
Рік 2016
Мова Українська, Англійська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо