logo3.png

Світи і лабіринти

Рейтинг:
Нема в наявності
90 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 551355
Автор Червінська Ірина
Видавництво Книги-ХХІ
Кількість сторінок 224
Палітурка тверда
Підрубрика Детектив, трилер
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

В далекому майбутньому після видалення мозкової пухлини інноваційним методом пацієнт втрачає пам’ять і дружина приводить чоловіка у спеціальний медичний центр, щоб відновити йому спогади. Що б ви думали, якби відчували, що зі світом навколо вас щось не так? Що б ви робили, якби згадували минуле, якого ніколи не було?«Скільки хвилин потрібно, щоб розгадати загадку предмета, який невідь-звідки з’явився там, де найменше на нього чекали? Мабуть, доти, доки не відвернуть увагу сторонні рухи чийогось тіла. Особливо вихоплюють із задуми рухи тих тіл, про які знаєш, що вони швидше за все уже мертві».

І чи це предмет з’явився невідь-звідки, чи головний герой, чи, може, читач?..

Головний герой, ніби канатоходець. І ходить він по нервах читача, натягнутих між різними реальностями, вимірами, часами, просторами та ідентичностями.

Читач, відкривши цю книгу, приречений на запаморочливі переміщення її кротовими норами. Та й хіба може бути інакше, коли закони природи спотворені, коли все відбувається у мозку, враженому алкогольними випарами та хворобою? А якщо паразитами свідомості?.. І хіба можна бути на 100% переконаним, що Ви не персонаж чийогось спотвореного мозку? Озирніться навколо, подивіться на цей шалено-абсурдний світ. Ви досі переконані? Тоді краще не заходьте на територію лабіринтів.


ISBN 978-617-614-156-3
Рік 2017
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо