logo3.png

Як Петрик П'яточкін слоників рахував

Рейтинг:
Нема в наявності
69 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Гузєєва Наталя
Підрубрика Молодший шкільний вік, Малятам
Видавництво Пелікан
Кількість сторінок 64
Палітурка Тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Книжка, яка називається, як і популярний мультфільм, «Як Петрик П’яточкин слоників рахував». Вона складається з трьох історій про невгамовного Петрика, тямущого і бешкетного хлопчика, який може потрапити в халепу, не підводячись із ліжка: то він рахує слоників, аби заснути під час тихої години, то заводить теплу дружбу з роботом Роботасею, то розшукує Діда Мороза.

«Покоління українців, чиє дитинство припадало на 80–90-ті роки, знають історії і кумедні пісеньки-лічилки П’яточкина напам’ять. Гадаю, вони захочуть поділитися ними зі своїми дітьми. Ми видаємо не просто добрі й повчальні книжки, а знаходимо популярні проекти, які підкреслюють нашу національну ідентичність. Петрик – справді український персонаж, своєрідний символ української дитячої літератури. Він такий самий національний літературний символ в Україні, як Карлсон і Пеппі Довгапанчоха у Швеції чи Пітер Пен в Англії», – зазначила генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.

Наталя Гузєєва – українська письменниця, сценарист, перекладач, автор літературних і анімаційних персонажів «Петрик П’яточкин» і «Капітошка». Мультфільми про них увійшли до золотої колекції радянських анімаційних фільмів 1943-1991 років. У цілому, за сценаріями письменниці знято 14 анімаційних та 2 науково-популярні фільми. Загальний наклад дитячих книжок Н. Гузєєвої становить близько 5 млн. примірників.
Друг Читача


ISBN 978-617-690-120-4
Рік 2015
Артикул 542212

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують