logo3.png

Загибель Батурина 2 листопада 1708 р.

Рейтинг:
Нема в наявності
47 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Павленко Сергій
Підрубрика Історія України
Видавництво Києво-Могилянська Академія. Видавничий дім
Кількість сторінок 267
Палітурка тверда матова
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Пропоноване видання — дослідження завершального періоду гетьманування Івана Мазепи. Автор звертає увагу читача на один з найцікавіших і водночас найтрагічніших моментів нашої історії — загибель Батури-на 2 листопада 1708 року. Дослідник розглядає цей період як реакцію російського самодержавства на спробу українців вибороти незалежність за складних умов російсько-шведської війни.
У книзі мовою документів відтворено передумови, мотиви та наслідки повстання на чолі з Іваном Мазепою, проаналізовано організаційні про-рахунки, ідеологічні, історичні та суспільно-політичні причини поразки.
Дослідження містить також додатки, в яких подано біографічні відомості про гетьмана Івана Мазепу, наукову розвідку про походження герба та долю портрета з колекції Бутовичів. Також автор простежує подальшу долю гетьманської столиці — Батурина — від часів Кирила Розумовського і до кінця XX століття.
Книжку адресовано історикам, політологам, викладачам, студентам, аспірантам, усім тим, кому небайдужа славна історія України.


ISBN 978-966-518-409-6
Рік 2009
Артикул 227388

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

0
120 грн
Підписатися