logo3.png

Знаки часу. Розпізнавання

Нема в наявності
79 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Стринаглюк Любомир
Видавництво Літературна агенція "Discursus"
Кількість сторінок 146
  • Опис
  • Характеристики

Цей, свого роду, довідник буде корисний людям, які цікавляться символікою, щоб зрозуміти правдивий сенс поширених у світі знаків, виявити їхню несумісність з наукою Христа, Його Церкви, Святого Письма, а також з’ясувати відверто антихристиянський характер деяких із них. Книжка Любомира Стринаглюка «Знаки часу. Розпізнавання» переконує: нерозуміння значення і дії деструктивної символіки може призвести до демонічної маніпуляції особою та й, зрештою, до руйнівних наслідків в її житті.
Митрополит Володимир Війтишин

Відпавши у гріхопадінні від Бога, людство втратило й істинне знання. Тому всі знаки – символи покрилися пеленою невідання, ми бачимо все як в дзеркалі, в загадці. Людина розпочала і продовжує своє блукання «лабіринтом Мінотавра». Тільки спасительна жертва Ісуса Христа відновила цільність втраченого. Голгофський Хрест став тим істинним знаком символом і ключем до повернення єдності людини з Творцем і з людиною. Вертикаль Христа знову з’єднала землю з Небом, а горизонталь – людину з людиною. На перехресті – серце Ісуса, в якому вся повнота Пізнання, Любові і Життя.
Протоієрей Іван Рибарук

Пізнання правди про знаки часу, вміння розпізнавати їх є запорукою справжньої свободи дітей Божих. Сьогодні спостерігаємо значне поширення різної сумнівної символіки, а також амулетів, талісманів, оберегів у сучасному світі. Щоб не впасти у поклоніння дияволу, потрібно розуміти їхнє справжнє значення, яке подає у книзі «Знаки часу. Розпізнавання» Любомир Стринаглюк.
Отець-екзорцист Ян Білецький


ISBN 978-617-723-621-3
Рік 2016
Артикул 543083
Мова Українська

З цим товаром купують

0
36 грн
0
38 грн
Підписатися