logo3.png
Гуманітарні науки

Звідки пішла єсть московська мова

Рейтинг:
Нема в наявності
73 грн
Підписатися
Поділитись
Письменник Караванський Святослав
Видавництво Бак Львів
Кількість сторінок 192
Палітурка м'яка глянцева
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Походження мов цікавить людство вже не однe століття. У цій цікавості, як і скрізь у людей, мають місце кілька різних поглядів, які можна розбити на два різновиди: чисто науковий та цілком політизований. Чисто наукові дослідження цікавляться, як саме походили й розвивалися мови, виходячи з живих фактів та людської логіки, а політизовані дослідження базовано не на фактах, а на політич¬них міркуваннях, що прагнуть видавати бажане за дійсне.
Безперечно, що нас буде цікавити походження мов, чий розвиток можна простежити на підставі наявних фактів про мовні явища, закарбованих у слово¬знавчих працях – словниках. Словники – це джерело задокументованих словника¬рями мовних форм, порівняння й зіставлення яких може найкраще розкрити, як відбувався розвиток мов.
А що таке дослідження найлегше робити на найзрозуміліших нам слов’янських мовах, до яких належить і наша українська (києво-руська) мова, то наше до¬слідження саме на цих мовах і зосередить свою увагу.
Пропонувана увазі читачів розвідка буде базуватися на очевидних фактах, на підставі яких робитимуться висновки. Отже, переходимо до фактів.


ISBN 978-966-2227-14-7
Жанр Історія, Пізнавальна, Дослідження
Рік 2012
Артикул 516657

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо