logo3.png

Акції

Мистецькі альбоми для тих, хто не уявляє свого життя без творчості. Щоб обрати подарунок другові (чи собі) було ще легше - найкращі альбоми в одній добірці.
Кожна людина мріє знайти те саме "велике та щире". Не важливо, чи ви ще у пошуках, чи вже тримаєте любов за руку - читати про неї цікаво та варто. А ми зібрали для вас романи, в яких почуття долають час, відстань та життєві обставини; романи, в які автори вклали стільки емоцій та переживань, що вистачить не на одне покоління. Знижка на всі книги добірки діє з 23.01 до 29.01 :)
Оминаєте нон-фікшн літературу, бо хтось колись десь сказав вам, що це нудно? Як-то кажуть, забудьте все, що ви знали раніше - нон-фікшн може бути цікавим та легким для читання! Потрібні докази? Книжки цієї добірки - то найсильніші аргументи. Купуйте всі книжки добірки зі знижкою -10% з 23.01 до 29.01 й переконайтесь самі:)
Як часто ви не можете пригадати назву книжки й прохаєте консультанта\друга\гугл знайти ту саму, "з червоною обкладинкою"?;) Ми дібрали для вас 25 "червоних" книжок, щоб пошуки стали легшими! А для підтримання духу свят, що стрімко промайнули повз, на всі книжки добірки діє знижка -7% з 10 по 16 січня 2018 року.
Ці твори по-різному,  тим чи тим чином, були знехтувані: якісь з них відмовлялись друкувати видавці, інші не користувались спочатку популярністю серед читачів, а деякі не помітили й не оцінили українські читачі. Та команда всіляко прагне, щоб достойні твори потрапили до читачів, тож з 3 по 8 січня на книги з добірки діє знижка -10%.