logo3.png

Акції

Так, ці книги на ті теми, на які не всім батькам комфортно відверто викласти все як є. Статеве дорослішання, а звідки я взявся, а чому у однокласниці немає тата, а чому всі ображають Петрика, а чому мене вважають пухкеньким, а куди подінеться дідусь, коли помре, а де тепер бабуся? І навіть якщо ви готові бути відвертими з своїми малятами й самі все викладете, все ж ці книги також не завадять. Тому що у художній, м'якій формі поінформують дитину про важливі елементи соціалізації та самоусвідомлення. А щоб зробити покупку цих книг приємнішою тримайте на них знижку -10% до 12 червня.
Найсвіжіші новинки на ВсіКниги. Топові останні надходження художньої, науково-популярної та мотиваційної літератури.
Для якісної книги головне гармонійне поєднання ілюстрації, тексту та дизайну. А якщо це ще й дитяча книга, то якість малюнків виходить на перший план. Ми підібрали унікально оформлені книжки, які захоплять молодших читачів не стандартним оформленням. Акційна пропозиція дійсна з 2 по 9 серпня 2017.
Гортаючи гарно ілюстровані видання, дитина неодмінно захоче відчути себе в ролі ілюстратора та художника. Ми звичайно ж потурбувалися про малят, та зробили добірку казкових розмальовок, які навчать дитину малювати та створювати власні шедеври. Акційна пропозиція дійсна з 16.08.2017 по 23.08.2017