logo3.png

Акції

Українське книговидання крокує в ногу зі світовим. Саме тому українським читачам доступна велика кількість сучасних світових бестселерів. Ці книги прочитані й визнані кращими мільйонами читачів. Тож давайте й ми дізнаємось про які важливі цінності та ідеї говорять за кордоном України.
Ці видання зорієнтують у сучасному українському літературному процесі. Тут представлені як дебютні твори наших сучасників, так і нові книги вже знаних українських письменників. Читай українське й насолоджуйся красою рідного слова!
Видавці не припиняють турбуватись про маленьких читачів, адже вони наше майбутнє. Вже зараз варто вкладати сили у їхній розвиток й разом братись за книгу. До того ж ці книги такі яскраві та цікаві. Перед вами 30 нових дитячих книг для дітей різних вікових категорій.
Найкращий спосіб шанувати творчість письменника - читати його книги. А день народження - хороший привід згадати  про кращі здобутки автора. Цього тижня іменинників чимало. І на всі їхні твори з 25 квітня по 1 травня знижка -10%. Також цього тижня літературний календар наповнений й іншими визначними датами, з цих поважних нагод пропонуємо також тематичні знижки. Повний літературний календар можна переглянути у розсилці від ВсіКниги.