Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Працюємо по буднях 9.00 - 17.00
м. Київ, вул. Кирилівська 160щ
Пн - Пт 9:00-17:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний
(067) 501-27-24 (044) 467-50-78 (067) 463-11-05 Замовити дзвінок

Дитячий світ Всеволода Нестайка

Дитячий світ Всеволода Нестайка

Всеволод Нестайко один з найвідоміших дитячих письменників світу. Його твори читали не одне покоління українців. Навіть дорослі із захватом читають книги Всеволода Нестайка, переносячись в дитинство. Адже автор так майстерно і весело пише, що дитинство здається безтурботним, найкращим періодом в житті. Хоча дитинство Всеволода Нестайка назвати безтурботним точно не можна. "Пам’ятаючи своє невеселе дитинство, я намагався писати якомога веселіше", — говорив автор.

         Пропонуємо добірку книг Всеволода Нестайка для малих і дорослих.

Історія про справжню хлопчачу дружбу, яку обожнюють декілька поколінь українців. Розгорнувши книжку ви дізнаєтеся: як загубитися в кукурудзі, збудувати метро під свинарником, влаштувати перший тореадорський бій в історії Васюківки та інші славнозвісні пригоди Павлуші Завгороднього та Яви Реня. 

 

                                                                                         

2.     «Одиниця з обманом»
Збірка шкільних повістей Всеволода Нестайка. Де головними героями є учні молодших та середніх класів. Якщо бажаєте дізнатися про їхні цікаві та надзвичайно веселі пригоди, швидше зазирніть у книгу. 
3.     «Чарівний талісман»
Цікаві пригоди дітей, котрі потрапляють у небезпечні ситуації, що гартують характер, а також спонукають задуматися, переосмислити сталі поняття добра і зла. 

 

                                                                          

Кого лише немає на сторінках цієї книги! Тут зустрічаються Баби Йожки, Бабаї, водяники, польовики, Кощії Безсмертні та інша нечисть. А заправляє цим кодлом сам Пан Морок. Але проти них борються сонячні та місячні зайчики, яким допомагають школярі. Та чи зможуть вони разом подолати зло?
Якщо вам цікаво, як навчаються звірі у лісі, то ця життєрадісна, сповнена доброго гумору книжка точно для вас! Читайте про веселі й захопливі пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.
Друзів, Женя та Вітасик, знову вплутуються в детективні пригоди. Халепа чатує на них, чи зможуть хлопці й цього разу врятуватися? Розгортайте книгу та пориньте у неймовірні пригоди разом із малими детективами. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Модули для Опенкарт 2.x - 3.x