Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Працюємо по буднях 9.00 - 17.00
м. Київ, вул. Кирилівська 160щ
Пн - Пт 9:00-17:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний
(067) 501-27-24 (044) 467-50-78 (067) 463-11-05 Замовити дзвінок

Добірка книг Братів Капранових. Частина перша

Добірка книг Братів Капранових. Частина перша

16 квітня 2024 року відійшов у засвіти Дмитро Капранов. Це невимовна втрата для всіх українців. І тепер ми повинні продовжити справу його життя — берегти українську книжку.

         Дмитро Капранов разом з братом Віталієм завжди боролися за україномовну книгу. У 1998 році створили каталог книг українською мовою «Книгоноша». Туди увійшли всі україномовні книги — всього 600 назв. Тобто 1998 р. в Україні існувало лише 600 назв книг українською мовою.

Брати Капранови організували у 1999 р. перший в Україні конкурс гостросюжетної літератури «Золотий Бабай». Тогорічним переможцем став Василь Шкляр з романом «Ключ».

 

Пізнавальні комікси Братів Капранових:

«Мальована історія Незалежності України» книга для дорослих і дітей, для тих, хто бажає розібратися в історії України.

Незалежність не впала з неба державницька традиція живе на наших землях зі скіфських часів і фактично не переривалася до 1991-го. Короткий і зрозумілий виклад подій минулого разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому складному питанні, як походження Української держави та боротьба за її встановлення, а пантеон героїв дасть приклад для наслідування.

                                                                                  https://vsiknygy.com.ua/books/painted_history_of_ukraine/   

«Історія Європи. Український погляд» лаконічний ілюстрований екскурс у давнину і сучасність для тих, хто хоче освіжити, систематизувати свої знання (а чи й набути нових) про події, які сформували нас як націю і привели до того, де ми є зараз. Бо щоб рухатись у майбутнє, потрібно розуміти минуле.

«Веселих свят» ця книга слугуватиме путівником українськими святами, за допомогою якого дорослі разом із дітьми віднайдуть для себе багато цікавих та мудрих святкових розваг окрім традиційного застілля. А головне пригадають, як святкували бабусі-дідусі, сусіди та односельці. І збережуть або й навіть відродять власні, особливі святкування. Ми говоримо своєю мовою, віримо у свою правду, святкуємо свої свята саме тому українці залишаються самобутніми й унікальними на тлі більш «глобалізованих» націй. Тож святкуємо по-українськи, бо ми того варті!

 

                                                                                  

Дитяча книга Братів Капранових «Зоряний вуйко».

Чи можуть у майбутньому знову з’явитися чумаки? Так — відповідають автори. З кожним роком сонце все лютіше палить землю, і людям врешті-решт доведеться заховатися від нього у глибокі катакомби. Але і тоді знайдуться сміливці, які збиратимуться у валки і знову ходитимуть по сіль, і так само, як колись, подорожі їхні будуть повними пригод і небезпек. А може все буде зовсім інакше — людство навчиться жити у згоді з природою, засвоїть інші планети і галактики. У цій книзі є багато варіантів майбутнього, але найцікавішою виявиться незвичайна, магічна версія сьогодення.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x