Наше видавництво створило для гуртових покупців сприятливі умови співпраці, зокрема гнучку систему знижок, безкоштовну доставку в межах Києва та по всій Україні. Можлива співпраця як по передоплаті, так і під реалізацію.
Швидко виконуємо замовлення та дослухаємось до порад і побажань наших клієнтів, регулярно надсилаємо свіжі прайс-листи та інформацію про новинки.

Контактна особа: Корнієнко Тетяна Іванівна
тел. (067) 473-53-29
e-mail: t.kornienko@greenpes.com

(067) 473-53-29
Корнієнко Тетяна
t.kornienko@greenpes.com
Відділ реалізації видавництва Зелений Пес
Поштова адреса: 04073 вул. Фрунзе, 160-Щ, м. Київ
Видавництво "Зелений пес" спеціалізується на сучасній художній літературі та художній літературі для дітей і працює на книжковому ринку України починаючи з 1999-го року. Найпріоритетнішим завданням видавництва є популяризація української мови в усіх сферах життя. Спочатку «пса» було вигадано як жовто-блакитного, але в типографії випадково змішали фарби, тому він виявився зеленим і таким залишився. Засновники видавництва "Зелений пес"— відомі українські письменники, публіцисти, громадські діячі, віднедавна ще й музиканти Брати Капранови. Вони добре знаються на тому, що цікавенького запропонувати своєму читачеві і роблять все можливе, щоб якісна українська книга з кожним роком зміцнювала свої позиції на книжковому ринку. Братів турбує те, що багато гарних рукописів не доходять до читача через те, що автори не знають, куди їх подавати та що робити з написаним далі, і тому завжди відкриті до співпраці.

Наразі видавництво працює з більше ніж 100 українськими та іноземними авторами та вже видало понад 270 книг у межах 25 книжкових серій. У нас Ви знайдете книжки на будь-який смак і для різного віку: для малят, молодшого і середнього шкільного віку, підлітків, пізнавальну літературу для дітей та їхніх батьків, наукову публіцистику, книги для цінителів сучасної поезії і прози, для любителів фантастики, чоловічих і жіночих жанрів. В нашому асортименті книги: від таких авторів як Віктор Суворов, Сашко Лірник, Брати Капранови, Лілія Мусіхіна, Світлана Лукач, Анджей Пилип'юк, Сінкен Гопп, Джеральд Даррелл, Марина та Сергій Дяченки, Генрі Лайон Олді, Олександр Грін, Ірина Вільде, Юрій Ячейкін, Олексій Волков та багато інших. . Наша читацька аудиторія постійно збільшується. Ми вже досягли значних успіхів у виданні популярної української літератури і не збираємось зупинятися на досягнутому — в розробці ще багато нових книг та цікавих проектів. Тож лишайтеся з нами і приємні враження від якісної літератури Вам забезпечені!

© 2015 All Right Reserved. Видавництво "Зелений Пес"