Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Працюємо по буднях 9.00 - 17.00
м. Київ, вул. Кирилівська 160щ
Пн - Пт 9:00-17:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний
(067) 501-27-24 (044) 467-50-78 (067) 463-11-05 Замовити дзвінок

Художні книги Братів Капранових. Частина друга

Художні книги Братів Капранових. Частина друга

Книги Братів Капранових завжди цікаві та неповторні. А все тому, що історії не вигадані, а взяті з  життя.

         «Кобзар 2000»перша книга Братів Капранових. Збірка новел, де герої, звичайні люди, тісно переплетені з українською містикою. Тут діють вовкулаки, мольфари, менеджери та медсестри, ворожки вчаться в університеті, а відьми працюють з іноземними туристами. Кохання та суперництво, успіх та щастя — вічні інтриги керують героями, не залишаючи байдужими нікого. Усі історії поділено на дві частини — SOFT рекомендований для жінок, HARD — для чоловіків.

 

 

                                                                                                       

         «Приворотне зілля» — свого часу брати Капранови поставили відомий експеримент з потопленням для доказу того факту, що українські жінки — відьми. Не всі лишилися задоволені результатами цього експерименту, але спростувати їх не зміг ніхто. У цій книзі експеримент продовжують дуже компетентні люди. Цікаво, якими будуть їхні висновки?

         «Щоденник моєї секретарки» — українцям завжди були притаманні природний скепсис та іронія. Саме завдяки цим якостям головний герой роману «Щоденник моєї секретарки» стає діґґером – подорожуючи таємними коридорами влади та грошей він не забуває фіксувати для нас із вами правдиву картину того, що відбувається там. Але одного разу світ навкруги раптом починає руйнуватися – настає час великого бізнесового та політичного переділу, гаряче літо 2004-го.

 

 

                                                                                               

         «Забудь-річка» — троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем — Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР — у Червоній армії, а польський жовнір — в УПА. Багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею — долею українця у Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу — Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Перелітаючи через неї, душа забуває все, що з нею було раніше. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині.

         «Справа Сивого» — все відбувається у Дніпропетровську, де молодий слідчий веде справу однієї підпільної антиурядової організації, а точніше — бере до уваги старого заколотника з великим стажем незаконної діяльності. На перший погляд, може здатися, що це звичайний собі детектив. Проте слідчий є працівником ГПУ, а заколотник… видатним археологом та істориком Дмитро Яворницьким. Тому все перевертається вверх ногами. Бо ж невідомо, хто з цих двох дійсно злочинець. Саме тому автори визначають роман як «історичний, романтичний антидетектив». Основні сюжетні лінії — кохання та старовинні міфи, тому він романтичний. Проте, крім цікавих загадок та інтриги, тут є також історія степової України, Катеринослава, а також постать Дмитра Яворницького, тому роман також історичний. А головне — книжка заснована на реальних подіях, а отже – нестямне кохання, нерівний шлюб, закляті скарби й батькове прокляття не вигадані й документально підтверджені.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x