Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Працюємо по буднях 9.00 - 17.00
м. Київ, вул. Кирилівська 160щ
Пн - Пт 9:00-17:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний
(067) 501-27-24 (044) 467-50-78 (067) 463-11-05 Замовити дзвінок

Книги для саморозвитку та мотивації

Книги для саморозвитку та мотивації

Як правильно розпланувати день? Нарешті зробити те, що давно планували? Як не розгубити себе в щоденних рутинних справах?  — відповіді можна знайти в книгах для саморозвитку.


Чи було у вас таке, що ви надзвичайно мрієте щось зробити, але постійно не вистачає часу? Тоді ця книга точно для вас! «Збери своє лайно докупи. Як завершити нагальні справи й почати робити те, що хочеться» Сара Найт — Запишусь до спортзалу… завтра. Почну писати статтю… у вівторок. Оплачу рахунки… наступного тижня. Та годі вам! Так усе життя відкласти можна. Настав час зібратися. Авторка цієї книжки пропонує навчитися організованості та самоконтролю. Розірвіть абсурдний цикл самосаботажу, щоб нарешті дістати можливість бути організованим та щасливим!
                                                                                                                        

У книжці «Досягай і процвітай» авторка, Аріанна Хаффінгтон, відверто розповідає про те, як важко їй давалося поєднувати роботу і виховання двох доньок, жонглювати бізнесовими питаннями і сімейними справами. Цей шалений танець «подарував» їй не менш шалений стрес і клопоти зі здоров’ям, та вона зуміла з цим впоратися, бо знайшла для себе той шлях, який приносить радість, а не виснаження. Спираючись на сучасні дослідження у сфері психології, спорту й фізіології, авторка ділиться дієвими практиками, що допоможуть кожному з нас змінити застарілу формулу успіху, а за нею — і власне життя.

Книга «5 секретів щасливого життя» Маргарити Січкар – це відповідь на запит мільйонів людей по всьому світові. Авторка пропонує чіткі, зрозумілі і прості правила, виконуючи які крок за кроком, ви стаєте іншою людиною, ніби потрапляєте в нову реальність. Щастя стане частиною вас, а потім ви самі перетворитесь на ходяче щастя.

Як змінити своє життя на краще? Потрібно змінити мислення!
Виробити гарні звички та подолати погані, зміцнити стосунки з рідними та колегами, стати впевненішими в собі, покращити психічне та фізичне здоров’я — чи можна здійснити все це назавжди? Можна! Як? Читайте в книзі Джозефа Мерфі «Сила підсвідомості. Як спосіб мислення змінює життя».                                                                                                          


Як мислити неординарно? Вигадувати цікавинки? Ваша доза креативу та ідей — у книжці «Штурмуй! 21 спосіб мислити креативно» Майкла Міхалко. Це портативний тренажер із вигадок, нестандартних підходів і нетипових вирішень типових питань. Сотні трюків, підказок, історій геніїв, головоломок, вправ та мозкових штурмів — креативу бути!

«Принцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і кар'єри» Нік Лавґров Принцип мозаїки допоможе побудувати гармонійне життя, розширити свої вміння і межі кар’єри та врешті скласти елементи свого життя у дивовижний пазл.

 

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x