ПЕредзамовлення
Любко Дереш "Спустошення"
Знаємо, що ти сумував за прозою Любка Дереша, тож не відмовляй собі в задоволенні від якісної літератури. Нова книга "Спустошення" зі знижкою -15%.
220 189 грн

Гарячий день у серпні. Троє чоловіків опиняються на одній лінії подій. Кожен здійснює свою відчайдушну спробу змінити власний сценарій, сценарій людей навколо, сценарій історії. Комусь для цього потрібна таємнича Зона у заповіднику, хтось використовує когнітивні технології, а ще комусь достатньо вийти у вікно... Що це? Пост-інформаційний апокаліпсис? Чи жадоба сенсу, аби вистояти у боротьбі зі Звіром, котрого Гайдеґґер називав Ніщо?
Новий роман Любка Дереша «Спустошення» — про межу, з-за якої не повертаються.

Дереш Л. Спустошення. — Київ: Видавництво Анетти Антоненко, 2017. — 576 с. — 9786177192748 — Формат: 84х108/32

У книгарні з 10 вересня.


Читати уривок >>>
Федора придавило цією новиною. Без Вадіка і Тоні Київ для нього стане по-справжньому порожнім. У нього більше не було нікого, з ким він був би таким близький, як з ними. Залишиться він і Смирна. У передчутті близької катастрофи Федір раптом почав краще бачити красу всього, що відбувалося з ними — як вони, немов красиві сніжинки, то зустрічаються, то розлітаються, кожна у своєму кружлянні, і як їх несе кудись вітер перемін — може, на світло, а може, в пітьму.

Їдучи до себе на Кловську, він намагався стримати каскад думок що несподівано повилазили у відповідь на рішення його друзів. Згадувався Васік з його бажанням поїхати на село і там виховувати дітей. Згадувалася власна ще не існуюча вілла у Греції і те вигадане сімейне кафе у Катманду, яке йому так мальовничо описав Вадік — і відповіддю на ці спогади стало відчуття впійманості. Карманов, Гуров. Форум у Києві і майбутній симпозіум у Женеві. Проривні наукові експерименти і гонитва наввипередки з кризою. Схрещені мечі на полі бою, втекти з якого вже немає змоги. Сценарій тримав його зв'язаним за руки й ноги. Зона мала свої плани на те, що він мав робити для неї.

Федір повертався додому, дорогою гірко розкаюючись за те, що змушений зрадити свою мрію про тихе сімейне життя в Гімалаях. Він хотів щастя. Хотів готувати пиріжки стоячи в гумових шльопках у своєму зарослому джунглями кафе на берегах Непалу, покурюючи косяк і збираючи магічні гриби біля порослого смарагдовими мохами туалету. Він не хотів того сценарію, який пропонувала Зона. Він не хотів втрачати шансу прожити життя дуже просто і скромно. Він думав, що він — легендарна особистість, відома й впливова людина, а все виявилося так тривіально — просто готувати веганські бургери й лассі для невеличкого кола друзів, а увечері пити разом масалу у себе на терасі, загортаючись у теплі ковдри. І щоб горіли ялинкові прикраси, а внизу, нижче рівня тераси, десь під хмарами, щоби лежав цей мінливий потік життя. Але був сценарій. Зона кликала його. Він знав, що Гімалаї залишилися десь позаду.

Знав, що коли заглядати далі в прийдешнє, буде дуже боліти, буде дуже страшно, будуть великі проблеми. Не залишалося нічого іншого, як просто відкидати усі думки про майбутнє, фокусуючись лише на простих діях, що потрібно було робити тут і зараз.

Він втомився втікати від того, що жило в його розумі — якщо завгодно, в душі. Він хотів лише простоти, близькості з собою, чесності з тим, чим він є. Хотів приймати себе таким, яким він є, без прикрас. Тому що тільки ця чесність могла хоч якось виправдати той великий злочин проти самого себе, на який він пішов.Про автора:
Любко Дереш — сучасний український письменник. Автор таких прозових книг: «Культ» (2001), «Поклоніння ящірці» (2002), «Архе» (2005), «Намір!» (2006), «Трохи пітьми» (2007), «Голова Якова» (2012), «Остання любов Асури Махараджа» (2013), «Миротворець» (2013), «Пісні про любов і вічність» (2014).
Творчість Дереша пронизана настроєм пошуку інтуїтивних, емоційних відповідей на запитання, чим є людське життя і людська істота. Вони підіймають тему розпаду і деградації людських стосунків, розвалу знань та етики в сучасному фраґментованому світі, шукають глибинних мотивів для збереження та відродження в собі одвічних людських вартостей.

Любко Дереш
сучасний український письменник

Особисте любовне фіаско і бажання добути з себе бодай трохи щирості потрапляють у несподіваний резонанс із пульсом часу — технології управління свідомістю, проекти наддержави і нової цивілізації...
Роман писався впродовж майже трьох років. Це химерна суміш раннього Дереша, з його потягом до брутальності та насильства, зі зрілою спробою зрозуміти призначення болю і страху в житті людини. Головний герой, Федір Могила — тележурналіст, розчарований у власному покликанні, намагається віднайти себе, стаючи на непевну стезю езотеричних знань і практик, що небезпечним чином переплітаються з політичним життям країни. Особисте любовне фіаско і бажання добути з себе бодай трохи щирості попадають у несподіваний резонанс із пульсом часу — технології управління свідомістю, проекти наддержави і нової цивілізації, інтелектуальні війни між «онтологічними зграями» змішуються в образ нової темної орди, котра жене своїх коней на столиці старого світу.
amoeba.online
Оформлюю передзамовлення негайно
адже це нова книжка Любка Дереша та ще й зі знижкою. Замість 220 грн плачу 189 ;)

Які переваги від попереднього замовлення книги:
- гарантовано, одним із перших, отримуєте новий роман відомого українського письменника;
- економите власні кошти за рахунок знижки;
- при замовленні трьох і більше книжок — доставка безкоштовна;
- отримуєте промокод на знижку -7% на майбутні замовлення в інтернет-книгарні ВсіКниги.
Made on
Tilda