Віктор Суворов
"Остання Республіка"

Автор знаменитого «Криголама», який свого часу спровокував го­стру дискусію не лише в наукових, а й громадських колах, у цій книзі ставить нові сміливі запитання.

Чому Сталін відмовився приймати Парад Перемоги і ніколи не но­сив переможних нагород? Для чого комуністичним вождям була необ­хідна Світова революція? Чи справді Сталін був неготовий до війни з Гітлером? У кого були кращі союзники? Хто і для чого поширював міф про непідготовленість СРСР до війни і недалекоглядність радянського керівництва? Відповіді змусять замислитися.


Про автора:

Автор численних популярних книг з історії Другої світової війни та діяльності спецслужб СРСР, аналіз та опис подій в яких значно відрізняються від трактування історії, що викладалась за часів СРСР, трактуванню історії у пострадянських країнах та за їх межами.

У своїх книгах Володимир Богданович Різун зосереджує увагу на неприпустимості викривлення історії заради пропаганди, а також доводить, що використання комуністичної легенди про історію фактично принижує гідність мільйонів солдат та мирних жителів, що загинули у Другій світовій війні

Віктор Суворов

Зробити передзамовлення і отримати книгу за 69 85 грн.

* Орієнтовна дата появи книги - 4 травня
Розкажи друзям:

Спеціальна пропозиція:

Комплект з чотирьох книг Віктора Суворова за спеціальною ціною 275 грн. (Економія 65 грн.)