ПЕредзамовлення на нову книгу
Сергія Жадана "Інтернат"
Нарешті-нарешті! Довгоочікувана прозова книга від метра сучасної української літератури Сергія Жадана. Видання "Інтернат" за передзамовленням зі знижкою -10%.
145 122 грн

…Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…

Жадан С. Інтернат. — Чернівці: Meridian Czernowitz, 2017. — 336 с. — 978-966-97679-0-5 — Формат: 145х213

Відправляємо замовлені книги з 22 серпня.

Про автора:
Сергій Жадан — український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст. Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Вогнепальні й ножові», «Марія», «Тамплієри».
Темою творів письменника є пострадянська дійсність в Україні. Для стилю Жадана характерний вжиток розмовної лексики.
Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників. Сергій Жадан є також активним організатором літературного життя України та учасником мультимедійних мистецьких проектів.

Сергій Жадан
поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст
У ЗМІ про роман "Інтернат":
"Кроме чисто хронологического воспроизведение в "Луганском дневнике" вырастает и другая тема – тема гражданского человека, "человека без ружья", который находится в зоне войны. Мне этот аспект изначально событий на Донбассе был очень важный и болезненный – роль и место каждого из нас в условиях назревающего конфликта", – рассказывает писатель.
Канал 24
Це реакція на події дворічної давнини. В романі йдеться про січень 2015-го. Хоча герой постійно заглядає в події 14-го – так чи інакше все починається ще там. Тому, так чи інакше, історія виростає з «Луганських щоденників». Але крім суто хронологічного відтворення з «Луганських щоденників» виростає й інша тема – тема цивільної людини, «людини без рушниці», яка перебуває в зоні війни.
inkyiv.com.ua
Головний герой — Павло, викладач української мови в інтернаті поблизу зони АТО. Не поділяє проукраїнських поглядів. Коли його місто фактично опиняється на території фронту — переосмислює ставлення до України й Донбасу.
gazeta.ua
Оформлюю передзамовлення негайно
адже це нова книжка Сергія Жадана та ще й зі знижкою. Замість 145 грн плачу 122 ;)
Які переваги від попереднього замовлення книги:
- гарантовано, одним із перших, отримуєте новий роман відомого українського письменника;
- економите власні кошти за рахунок знижки;
- при замовленні трьох і більше книжок — доставка безкоштовна;
- отримуєте промокод на знижку -7% на майбутні замовлення в інтернет-книгарні ВсіКниги.
Made on
Tilda