logo3.png
Доброчинна велокнигарня ВсіКниги

Доброчинна велокнигарня ВсіКниги

Благодійна велокнигарня ВсіКниги — мандрівна крамничка з повними полицями цікавезних українських книг. А ще це благодійний проект — 10% прибутку спрямуємо на поповнення фондів бібліотек та шкіл. Ми вже крутимо педалі до вашої лавочки у сквері.

cover.png


Велокнигарня — це така мандрівна точка продажу книг у Києві, а також джерело невичерпного ентузіазму та щастя. Вона допоможе нам нести книги містянам, бо відома практика “якщо гора не йде до Магомета, Магомет іде до гори” не помиляється.А ще “Велокнигарня ВсіКниги” це:

  • благодійність, адже 10% отриманого прибутку піде на книги для шкіл та бібліотек;
  • весела розвага — поряд із велокнигарнею пануватиме свято: вже запланували книжкову лотерею, літературні конкурси, тематичні заходи.
  • добра місія, якої потребує наше, на жаль, :’( найменш читаюче у Європі суспільство.

Наша команда не анонімних книголюбів хоче бачити книжкове щастя на власні очі. Вже маємо чималий досвід роботи в онлайн-книгарні, але ніщо не може замінити живе спілкування face-to-face. ВсіКниги хочуть бачити читачів українських книг, чути їхні враження й вивчати потреби безпосередньо через особисте знайомство.


Як це виглядатиме?

Як це часто буває, хороша ідея — не обов’язково нова ідея. Приклади успішних проектів велокнигарень можна зустріти на вулицях Польщі, Англії, Німеччини. Навіть на нашій батьківщині у Львові вже є схожий проект. Ми вивчили їхній досвід, проаналізували найкращі сторони й хочемо запропонувати вам свій проект.

in the world.png


А якщо про матеріальний бік справи, то: ми вже знайшли виробника триколісних велосипедів; вигадали схему розміщення книжкових полиць; залучили ілюстраторку Угольок, яка раніше робила нам листівки, щоб допомогла візуалізувати стиль велокнигарні.

Весною, влітку й восени велокнигарня подорожуватиме з безперервним книжковим святом на колесах. Ви зустрінете нас у київських парках, на фестивалях і пікніках: де тільки пустять. Ми невтомно будемо крутити педалі й ширити любов до книг на всю потужність.


Чому нам потрібна ваша допомога?

Підтримавши українську книгу, ви, звісно ж, розкажете про це друзям, а це головне. Ми хочемо, щоб про книги чули й говорили. Також ви станете частиною нашої маленької мрії: зустріч українських видань з якомога більшою кількістю читачів. І ця зустріч стане незабутньою, приємною, романтичною.

Сподіваємося, що зможемо подякувати при особистій зустрічі всім, хто підтримає велокнигарню ВсіКниги.