ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ НА КНИГУ
Історія нашої Церкви
Потреба у книзі, яка б висвітлювала становлення української церкви, назрівала вже довгий час. Нова книжка від авторів Братів Капранових — «Історія нашої Церкви». Лише за передзамовленням її можна отримати зі знижкою за 150 120 грн
Усі ми знаємо, що Володимир хрестив Київ. Але звідки тоді взявся Московський Патріархат і що він робить в Україні? Хто такі греко-католики, і чим вони відрізняються від католиків? Звідки в нас протестанти і старообрядці?

Брати Капранови знамениті своїм вмінням розповідати просто і цікаво про найскладніші речі. Тому з цієї тоненької книжечки ви довідаєтеся не лише про карколомні пригоди, таємні змови та підступні інтриги, які супроводжували розвиток Української Церкви, але й дізнаєтеся про те, хто навчив Україну читати, друкувати книжки та завів у нас бібліотеки, хто склав першу абетку та привіз до Києва перший телескоп, чому в українських храмах так гарно співають – і багато іншого, прецікавого та надзвичайно потрібного кожному українцю.

Брати Капранови. Історія нашої Церкви / Брати Капранови. – К. : Зелений пес, 2018. – 80 с. : іл.

Пропонуємо зазирнути до книжки:
До читача
У Ваших руках – книга про історію Української Церкви.

Це – літературний виклад братів Капранових шляху нашої Церкви від її початків у І столітті по Різдві Христовому – аж дотепер.

Як душа разом з тілом є складовими людської природи, як віра спільно з розумом є двома крилами, спираючись на які особистість підноситься у височину пізнання і довершеності, так Церква, її історія, є невід'ємною складовою буття українського народу.

Для будь-якої спільноти історія відіграє ту саму роль, що і пам'ять – для людини. Без усвідомлення того, ким ми були і що з нами сталося в минулому – ми не здатні повноцінно знати і розуміти сьогодення, тим більше – знаходити вірний шлях у майбутнє. Тому – долучайтеся до історії, і ця книга – чудовий помічник у справі відновлення нашої колективної пам'яті. Через текст і образи для Вас оживуть події та особистості як сивої давнини, так і майже сучасності.

Бажаю Вам приємного і корисного читання!
З повагою –
Євстратій, архієпископ Чернігівський і Ніжинський,
речник Київської Патріархії

Про письменників:
Брати Капранови (Дмитро та Віталій) — українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі, музиканти.
Автори низки книжок: «Кобзар 2000», «Розмір має значення», «Щоденник моєї секретарки», «Забудь-річка», «Майдан. Таємні файли», «Мальована історія Незалежності України», «Веселих свят» тощо.

Брати Капранови
письменники
Автори висловлюють свою щиру подяку:
  • Владиці Євстратію (Зорі) архієпископу Чернігівському й Ніжинському;
  • Отцю Сергію Дмитрієву, керівнику відділу соціального служіння УПЦ КП;
  • Ірині Преловській, доктору церковно-історичних наук, професору Київської православної духовної академії;
  • Петрові Кралюку, доктору філософських наук, професору, проректору Острозької академії;
  • Тарасу Аврахову, Олександрові Денисенку, Роману Коляді, Євгенові Захарченку, Тетяні Филипович, Сергієві Здіоруку, Станіславові Бондарю, Олександру Саганові - творчій групі проекту «Історія Християнської Церкви» на Українському Радіо.
  • Художнику Олександру Костенку
  • Науковому редактору Віталію Колосу, доктору церковно-історичних наук, професору, проректору Київської православної духовної академії
Замовити книгу зараз
*Книга надходить з друкарні 1-го серпня, до цього часу з Вами обов'язково сконтактує наш оператор, щоб уточнити деталі замовлення.
Made on
Tilda