Кіт в мішку
Ми знаємо, що ви чекали на щось цікавеньке від ВсіхКниг :)
Діло було так... Спочатку в офісі почали творитися дивні речі, то лампочка почне мерехтіти, то звуки якісь невідомо звідки, то зникають ручки, то обідня перерва швидко закінчується.
І ось одного ранку, ми знайшли декілька книжок загорнутих у крафт-папір з якимись коротенькими анотаціями. Злякались, але не піддались паніці. Перевірили що там всередині, перев'язали шнурівкою, створили таблицю відповідності, пофотографували. І вирішили, що ті домовички/ельфи/леприкони дуже засмутяться, якщо ми не поділимося їхньою роботою з нашими друзями.
Тому, пропонуємо Вам підтримати наших книжкових помічників, взявши участь в акції «Кіт в Мішку».
Чому варто взяти кота в мішку?
Ціна
Ми не «накручували» ціни. Ціна запакованої книги та її незапакованого відповідника — ОДНАКОВА. Тому, якщо Ви відгадали книгу, то сміливо беріть, книжковим помічникам буде приємно :)
Руйнування стреотипів
«Не купуй в інтернеті — купиш кота в мішку!» Чули колись таке? Чомусь це завжди кажуть з негативним підтекстом((( А ми хочемо щоб було, щось типу: «Ура! Я купив невідомо яку книгу в інтернеті, а вона така класна!».
Емоції
Вибір кота в мішку, розпаковування, перший погляд на книгу, що Вам приїхала, читання. Ой, скільки хороших емоцій.
P.S. Якщо Ви зробите фото тієї книги, що Вам приїхала і викладете його у будь-яку соцмережу з хештегами: #ВсіКниги та #КітВмішку , то отримаєте знижку у розмірі 7% на наступну покупку в нашій інтернет-книгарні.
Як виглядає?
Один з ...
«Старший Брат пильнує за тобою!» — одна з тих фраз, якою можна описати теперішній стан речей у суспільстві. ЇЇ часто вживають, а не всі знають з якої це книги.
До мішка
Ще один з ...
Олімпійські ігри 1936 року проходили у Берліні, а дев'ять веслярів — представники однієї з країн учасниць. Історичний роман, що наповнений цікавими, а головне правдивими історичними фактами.
До мішка
І ще один з ....
Ой, цьогорічна новинка від КСД. Якщо відкрити книжку, то цей напис, одне із перших, що Ви прочитаєте.
До мішка
Поки їх дванадцять, але, можливо, з'являться ще...
До котів в мішку
І пам'ятайте, що у крафт-папір загорнута не просто книга, а цілий маленький світ ;)
Якщо є ідеї або запитання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

E-mail: sale@vsiknygy.com.ua
Телефон: +38 (044) 467 51 90
Соцмережі: Facebook | Instagram
Made on
Tilda